Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: ADVENT V 5. A

Datum: 05.12.19

ADVENTNÍ KALENDÁŘ

V neděli začal adventní čas a páťáci se rozhodli zpříjemnit si ho adventním kalendářem. Tento rok vyhrál kapr na talíři, který pod sebou ukrývá malé sladké tajemství – odměnu za vánoční píseň nebo koledu. Tu dobrovolník musí zazpívat, zahrát nebo ji pustit, abychom si ji všichni mohli zazpívat nebo poslechnout a nasát tak vánoční atmosféru. My v 5. A se už moc těšíme na Vánoce…

MIKULÁŠ A ČERT

Letos páťáci pojali téma Mikuláše a čerta trochu jinak. Využili znalostí o osové souměrnosti a vytvořili krásné portréty Mikulášů a čertů. Někteří se při práci i zapotili, ale výsledek stojí za to.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2021 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek