Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: AKCE MATEŘSKÉ ŠKOLY

Datum: 27.06.17

VÝLET – INDIÁNSKOU STEZKOU – RANČ KOSTELANY

Výletu se zúčastnila celá mateřská škola – děti i personál. Přes brzké vstávání ráno před školkou stály nadšené děti, natěšené na zážitky. V Kostelanech si děti prošly naučnou stezku, kde se dozvěděly spoustu zajímavostí o životě kovbojů a indiánů. Vyzkoušely si různé typicky indiánské dovednosti jako hod sekerou, oštěpem, střelbu z luku i jízdu na koni. Po vydatném obědě bylo pro děti připraveno divadelní představení a také ukázky lovu indiánů. 

SOKOLNÍCI

V květnu navštívil naši školku sokolník pan Semecký s dravci. Děti se seznámily s různými druhy dravců, podívaly se, jak loví zvěř, statečné děti si dravce zkusily za přítomnosti sokolníka chytit na ruku.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2022 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek