Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: BAREVNÝ MINIVOLEJBAL

Datum: 08.11.19

Volejbalová sezóna začala, na prvním turnaji krajského přeboru v Jarošově si zahrála družstva červených (Sofie Lysoňková, Anna Pražanová, Lukáš Brímus, Barbora Vaškových a Pavlína Kadlčíková), oranžových (Vanda a Valerie Velecké, Adam Kelíšek s Karolínou Bartošovou) a žlutých (Jakub Pilát, Jakub Mazura, David Zálešák, Karolína Vaškových, Filip Zálešák, Adam Trtek a Šimon Borýsek). Červení hlavně získávali zkušenosti s novým, náročnějším způsobem hry, ale neztratili se a skončili v první polovině výsledkové listiny. Oranžoví získali bramborové umístění v konkurenci 36 týmů a nejúspěšnější byli ti nejmenší, kteří se podělili o první tři místa. Blahopřejeme.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2021 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek