Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: 7. 11. 2019 – BESEDA – Odkaz J. A. Komenského v umění

Datum: 05.11.19

Přijďte s námi 7. 11. 2019 od 16:00 hodin prožít příjemné chvíle – besedovat o J. A. Komenském, jeho odkazu v umění a uměleckém vzdělávání. Hlavní referát přednese čestný host PhDr. Markéta Pánková, ředitelka Národního pedagogického muzea a knihovny J. A. Komenského v Praze. S dalšími příspěvky vystoupí PhDr. Šárka Mikesková, ředitelka školy. Program zpestří hudební vystoupení žáků naší školy. Přijměte srdečné pozvání.

Těšíme se na Vaši návštěvu.      

Pozvánka_ZŠ Nivnice_Beseda J.A.K                                                                                                                                                                                        

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2021 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek