Aktualita: BRUSLENÍ NA ŠKOLNÍM HŘIŠTI

Datum: 27.02.18

Letos nám zima dopřála pár mrazivých dnů a třeťáci a čtvrťáci tak mohli v rámci tělesné výchovy vyrazit na led na školním hřišti. Mráz byl opravdu pořádný, ale to vůbec nevadilo. Paní učitelky, maminky i tatínkové pomohli s bruslemi a děti bruslily jak o život, zahrály si hokej, klouzaly se nebo obdivovaly piruety či skoky Zdeni Radocha ze 3. A (v lednu se účastnil mezinárodních krasobruslařských závodů v Dubaji a získal 2. místo!).

Svítilo sluníčko, pan školník rozdával teplý čaj se sušenkami, takže jsme si to maximálně užívali a odcházeli jsme spokojení a příjemně unavení…

Pátáci využili ledovou plochu a pokračovali v projektu ZOH dalšími disciplínami: rychlobruslení, short track a krasobruslení. Šesťačky zkoušely krasobruslařské prvky.