Aktualita: Informace č. 17_ZAČÍNÁ ON-LINE VÝUKA na 1. stupni

Datum: 31.03.20

Vážení rodiče, milí žáci,

ZAHAJUJEME ON-LINE VÝUKU pro žáky 1. stupně. Budeme používat platformu Microsoft Teams. Chceme tímto způsobem vytvořit on-line komunikační prostředí, ve kterém budou moci žáci a učitelé spolu komunikovat.

Informace k on-line výuce:

1. O přihlašovací údaje do prostředí Microsoft Teams požádejte na mailu:

reditelka@zsnivnice.cz

2. On-line výuka je podpůrný výukový prostředek, slouží k vysvětlení učiva a konzultacím s učiteli.
  3. Účast pro žáky na on-line výuce (konzultacích) je nepovinná, protože si uvědomujeme, že žáci mohou mít doma IT vybavení na různé úrovni.
  4. Ve virtuální škole Microsoft Teams má každá třída zřízena tým. V záložce „Soubory“ najdou žáci učivo, v záložce „Zadání“ budou úkoly k procvičování. Tyto úkoly jsou procvičování navíc, jejich plnění je dobrovolné.
  5. On-line výuka bude probíhat podle on-line rozvrhu hodin, který bude zveřejněn na webu školy.
  1. První společné setkání každé třídy a třídního učitele proběhne v těchto termínech:

Pondělí 6. 4. 2020

třída 5. A   8:30 h

třída 5. B   9:30 h

třída 4. A   10:30 h

třída 4. B   11:30 h

Úterý 7. 4. 2020

třída 3.      8:30 h

třída 2.      9:30 h

třída 1. A   10:30 h

třída 1. B   11:30 h

Základní informační kanál pro zadávání úkolů k domácí výuce je i nadále školní web www.zsnivnice.cz

Věřím, že zahájení on-line komunikace žáků a učitelů zefektivní nynější způsob vzdělávání a bude pro děti v tomto obtížném období dobrou psychickou podporou. Děkuji všem rodičům za pomoc s domácí výukou, vstřícnost a spolupráci.

Ředitelka školy