Aktualita: Informace č. 38_VÝUKA V DOLNÍ ŠKOLE OD 25. KVĚTNA

Datum: 22.05.20

• Ke vzdělávání ve škole od 25. května byli přijati všichni žáci, kteří se přihlásili.
  • Škola se otevírá v 8.00 h, výuka je od 8.30 h. Rodiče do školy nevstupují, před školou se neshlukují.
  • Žák první den při vstupu do školy odevzdá čestné prohlášení o bezinfekčnosti, bez prohlášení žák nebude do školy vpuštěn.
  • Žák má dvě roušky. V budově školy žák používá roušku.
  • Žáci jsou rozděleni do skupin podle organizačních a personálních možností školy.
  • Rozdělení žáků bude vyvěšeno na vstupních dveřích v pondělí 25. května. Rozdělení do skupin je po celou dobu trvalé.
  • Žáci z různých skupin se během dne nesmí míchat.
  • Nepřítomnost žáka musí být rodičem omluvena.
  • Docházku do školy žák může ukončit a pokračovat dál v online výuce.
  • Obědy jsou pro žáky přihlášené, pokud ho žák nechce odebrat, musí si oběd odhlásit.
  • Obědy jsou v průběhu dopoledního bloku.
  • Celá skupina žáků (i ti, kteří se nestravují) se přesouvá do školní jídelny a zpět na DŠ, kde výuka pokračuje. Dopolední blok končí ve 12.30 h.
  • Online výuka pokračuje dál, bude probíhat v odpoledních hodinách.
  • Rozvrh online výuky od 25. 5. 2020 je zde:

Rozvrh_2020_online_ZS Nivnice_1stupen_od 25.5.2020