Aktualita: Okresní a krajské finále ve volejbale 6. – 7. ročníků – Bojkovice 22. 4. a 4. 5. 2010

Datum: 12.05.10

OKRESNÍ FINÁLE

Dalšího pěkného úspěchu dosáhli žáci naší školy ve volejbale mixů 6.-7.tříd. Turnaj proběhnul tradičně v Bojkovicích, kde při místní základní škole fungují sportovní třídy zaměřené na volejbal a kde pro pořádání takovýchto turnajů mají velmi příznivé podmínky.

Turnaje se zúčastnilo 6 družstev, která byla rozlosována do dvou skupin po třech družstvech. První dva týmy postoupily do semifinále, družstva na třetím místě hrála o umístění.

Výsledky Nivnice: hráno do dvaceti.

BOJKOVICE A – NIVNICE  2 : 1 ( 19, – 18, 13 )

KUNOVICE B – NIVNICE  0 : 2 ( -8, -4)

NIVNICE – STRÁNÍ  2 : 0 ( 3, 6 )

Finále – BOJKOVICE A – NIVNICE  0 – 2  ( – 16, – 12 )

Sestava – Smetanová Vendula, Zálešáková Kristýna, Smetanová Barbora, Vykydalová Barbora, Smetana Ondřej, Viceník Adam, Smetana Jan, Pražan Pavel

Krajské finále se uskuteční opět v Bojkovicích 4.5.2010.

KRAJSKÉ FINÁLE

Vstup do turnaje se družstvu nepovedl, když domácí Bojkovice oplatili porážku z okresního finále. Bojkovice – Nivnice 2 : 1 ( -17,11,14 ).

Druhý zápas Nivnice sehrála s ZŠ Slovan Kroměříž. Nivnice – Kroměříž 2 : 0 ( 11,14 ), po zlepšeném výkonu.

Třetí zápas byl s favoritem ze ZŠ Okružní Zlín. Nivnice – Zlín 0 : 2 ( -11,-14 ), ustrašený výkon a velké množství pokaženého podání ( provázelo celým turnajem ), posadilo Zlín po prvním setu na koně.

Poslední zápas byl o třetí místo se ZŠ Vidče, vítěz Vsetínského okresu. Nivnice – Vidče 2 : 0 ( 14, 9 ).

Pořadí :

1. ZŠ Okružní Zlín – postup na přebory ČR
  2. ZŠ Bojkovice
  3. ZŠ Nivnice
  4. ZŠ Kroměříž
  5. ZŠ Vidče

Radost z výborného 3. místa ve Zlínském kraji trošku pokazil fakt, že při korigování většího množství nevynucených chyb a nesoustředěnosti, mohlo naše družstvo postoupit na přebory ČR. V okresním finále totiž hrálo lépe.

Sestava – Bára Smetanová,Vendula Smetanová, Ondřej Smetana, Jan Smetana,Bára Vykydalová, Kristýna Zálešáková, Pavel Pražan, Adam Viceník.