Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: PÁRTY SE ZDRAVOU 5

Datum: 28.10.21

Výukový program pro žáky 2. stupně byl zahájen teoretickou části, kde si žáci prohloubili základní znalosti o zdravém stravování, dozvěděli se aktuální trendy ve výživě a mohli využít lektora k osobní konzultaci.

Druhá část programu byla praktická a odehrála se ve cvičné kuchyňce. Žáci si pod vedením lektorky připravili 3 svačiny, které splňují základy zdravého stravování, jsou cenově nenáročné a pro děti atraktivní. Kromě toho se samozřejmě dozvěděli i spoustu zajímavých tipů a triků k vaření, nákupu i jídelníčku. Všechny suroviny zajistila lektorka Zdravé 5.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2022 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek