Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: PODZIM U ČTRŤÁKŮ

Datum: 07.11.19

Pracovní činnosti v přírodě

Krásné zářijové a říjnové počasí využily děti 4. tříd k výuce v přírodě. Na odpolední vyučování se velmi těšily, protože měly možnost svou fantazii využít při stavění mechových chaloupek a výrobu věnců z listů. K práci využily spoustu přírodního materiálu a ve skupinách dokázaly s velkým zaujetím vytvořit opravdu krásné a zajímavé stavby. Přírodní materiály využily i při práci ve výtvarné výchově.

Dopravní výchova

I v tomto školním roce přišla řada na naše čtvrťáky, kteří se zúčastnili výuky na dopravním hřišti v Uherském Brodě. Žáci absolvovali dvě části výuky, nejdříve teoretickou, kde se dověděli o správné výbavě kola, dopravním značení i o různých situacích na křižovatkách. Nabyté znalosti pak vyzkoušeli v praktické části. Tady si vyzkoušeli jízdu na kole na dopravním hřišti.

Výstava hub

Letos jsme s dětmi opět navštívili tradiční výstavu hub, kterou uspořádal mykologický kroužek. Své znalosti z prohlídky zúročily při vyplňování kvízu s houbařskou tematikou.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2021 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek