Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: POŽARNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ A MLÁDEŽE

Datum: 01.07.19

Je název literární a výtvarné soutěže, kterou každoročně pořádá Sdružení hasičů ČR. Letošní téma znělo: „V domě hoří a co teď?“ Celkově se do soutěže přihlásilo přes 30 000 dětí v různých kategoriích z více než 600 škol.

Do zpracování tématu jsme se pustili v hodinách informatiky. Žáci měli za úkol vytvořit prezentaci podle předem stanovených kritérií. Jsme rádi, že naše žačky byly úspěšné nejen v okresním kole, ale také v krajském, a dokonce Zuzka Petrášová obdržela 2. místo v celostátním měřítku. Poděkování dále patří Aničce Skybové a Kamči Macíčkové. Hodnotné ceny si děvčata převzala při oficiálním předávání cen na Městském úřadě v Uh. Hradišti. Gratulujeme!

Krátký sestřih odvysílala i regionální TV:   https://itvs24.cz/node/1000

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2021 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek