Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: PROJEKTOVÉ DNY V 5. TŘÍDÁCH

Datum: 31.10.19

STALETÉ KOŘENY

V pátek 18. října proběhl v 5. AB projektový den „Staleté kořeny“. Pan Pavel Pakosta dětem rozšířil obzory a povědomí o naší historii a současnosti, vzbudil v nich úctu, hrdost a vlastenectví ke své zemi. Využité metody a formy práce vedly k velké motivaci dětí a jejich  aktivnímu zapojení se do činností.

LINEA

V pondělí 21. října obě páté třídy navštívily závod Linea. Měli jsme možnost vidět zpracování ovoce do různých finálních výrobků – džusů, dření, přesnídávek a sirupů. Všechno jsme mohli ochutnat – děkujeme! Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí – země vývozu, počet výrobků za den i rok, oblíbenost příchutí. Nám chutnalo úplně všechno.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2021 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek