Aktualita: Školní akademie a den otevřených dveří – dolní škola Nivnice, 12. 6. 2010

Datum: 25.06.10

V sobotu 12.6. se pro širokou veřejnost otevřely dveře naší školy. Žáci současní, minulí i dávno minulí a jejich rodinní příslušníci si mohli prohlédnout vše, co se od posledního dne otevřených dveří, konaného v roce 2008, změnilo.Žáci i učitelé jim přichystali k prohlédnutí množství svých výtvorů. Jsme rádi, že se tato akce setkala s velkým zájmem, návštěvníků bylo opravdu hodně. Především ty, kteří v naší škole už delší dobu nebyli, překvapilo množství pomůcek i moderní vybavení tříd, také např.vybavení jazykové a počítačové učebny. Menší děti pak nejvíce obdivovaly živé exponáty v koutku živé přírody. S velkým zájmem se setkala i akademie, která byla součástí dne otevřených dveří. Děti si přichystaly bohatý program, který rodiče ocenili nadšeným potleskem.