Aktualita: ŠKOLNÍ DRUŽINA V 1. POLOLETÍ

Datum: 21.01.14

Ohlédnutí za činností školní družiny v 1. pololetí: děti plní měsíční úkoly od známých pohádkových postaviček, za splněné úkoly si sbírají do kapsiček dukáty, které pak vyměňují za sladkosti. Tyto úkoly a výsledkové listiny jsou k nahlédnutí před ŠD. A jaké úkoly pohádkové bytosti připravily?

Soutěže a testíky:

IQ testy, vědomostní soutěž družstev, zvířátková kimovka, sluchové krabičky, přírodovědná kimovka, vtipálek, přírodovědný test, prohlížení hmyzu pod mikroskopem, velká hádankářská soutěž, pohádkový kvíz

Sportovní soutěže:

běh na 40 m, překážková dráha, hod na cíl, vytrvalostní běh na 200 m, skok do nového roku

Výtvarné práce:

obrázky z koření, stromečky z listí, čertovské masky a čertíci, vánoční přání, obrázky malované tuší, vyšívané obrázky, zimní královna, notýsky ve tvaru kočičky a tygříků

Kromě těchto činností společenské a pohybové hry, zpívání s kytarou a mnoho jiného. Všechny aktivity v našich dětech vyvolají řadu prožitků, vzájemného poznávání a kamarádských vztahů.