Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

Datum: 13.11.19

23. 10. 2019 – FLORBAL – STARŠÍ ŽÁCI

Ve středu 23. října proběhl v Uherském Brodě kvalifikační turnaj starších žáků ve florbalu o postup mezi nejlepší celky z okresu. Přihlásilo se 9 družstev, které byly rozděleny do dvou skupin. Po remíze s gymnáziem UB, prohře s Bánovem a výhře nad Bojkovicemi a Šumicemi obsadili naši florbalisti 2. postupovou příčku.

Sestava: P. Vaculík – M. Mahdal, J. Hladiš, V. Straňák, R. Zálešák, J. Kautský, střídali F. Vaculík, M. Bělánek, J. Mikulec.

Pořadí: 1. Bánov, 2. Nivnice, 3. Šumice, 4. 1. AC UB, 5. Mariánské UB, 6. G UB, 7. Na Výsluní UB, 8. Bojkovice, 9. Katolická UB

5. 11. 2019 – FLORBAL – MLADŠÍ ŽÁCI

Turnaje se zúčastnilo deset družstev, které byly rozlosovány do dvou skupin. Kluci se dostali do velmi silné a vyrovnané skupiny, ve které se výsledky zápasů zamotaly tak, že by to ani autor detektivek nevymyslel. Po prohře se Šumicemi, výhře nad Bojkovicemi, remíze s Bánovem porazili UB Pod Vinohrady B, ale o pořadí ve skupině rozhodl počet vstřelených branek. Jedna k postupu do semifinále bohužel chyběla. Pořadí ve skupině: 1. Bánov 4 body 4:3, 2. Šumice  4 body 5:5, 3. Nivnice  4 body 4:4, 4. Bojkovice 4 body 2:3, 5. UB B.

Sestava: M. Škrabálek – M. Hladiš, R. Kolaja, J. Šlapal, R. Kovařík, A. Flasar, střídali- R. Soukeník, J. Charvát

7. 11. 2019 – OKRESNÍ KOLO VE STOLNÍM TENISU – DOLNÍ NĚMČÍ

Družstvo Nivnice ve složení Ondřej Kozelek, Marek Výmola a Jakub Karlík obsadilo v okresním finále 2. místo a zajistilo si postup do krajského kola. Kluci postupně zdolali Kunovice 4:0 na zápasy, Uherský Brod 4:2, Hluk 4:0 a postoupili do finále, kde se utkali s vítězem druhé skupiny, se ZŠ Sportovní UH a těsně prohráli 3:4.

Nejlepším hráčem turnaje se stal Ondřej Kozelek.

Pořadí: 1. Sportovní UH, 2. Nivnice, 3. UB, 4. UB, 5. Hluk, 6. Uherský Ostroh, 7. Vlčnov, 8. Kunovice

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2021 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek