Aktualita: VOLEJBAL

Datum: 16.04.15

7. 4. – Krajské finále ve volejbalu děvčat

Krajského finále základních škol se zúčastnilo pět družstev. Hrálo se na zkrácené sety do dvaceti bodů.

Sestava: M. Viceníková, S. Drblíková, M. Hladišová, M. Karlíková, J. Svitáková, P. Burdová ,  střídala – L. Smetanová

Pořadí: 1. Zlín 12 bodů, 2. Kroměříž 6 bodů, 3. Vsetín 5 bodů, 4. Nivnice 4 body, 5. Bojkovice 3 body

14. 4. – Volejbal mixů 6. – 7. ročník

Turnaje se zúčastnili naši šesťáci, kteří s volejbalem začínají. Vyzkoušeli si velký volejbal ve čtyřech zápasech, ve kterých sbírali zkušenosti proti starším soupeřům. Nivnice – Bojkovice C 0 : 2 (-13, -16), Nivnice – Bojkovice B 0 : 2 (- 14, – 8), Nivnice – Bojkovice A 0 : 2 (-11,-7) a Nivnice – Strání 1 : 2 (- 18, 14, -7). Hrálo se na zkrácené sety do dvaceti bodů.

Sestava: Aneta Kadlčíková, Erika Janovská, Běla Ondrová, Tomáš Sláma, Antonín Vystrčil, Adam Velecký, střídali – Michal Borýsek, Eliška Slintáková