Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: VYCHÁZKY PO OKOLÍ A NÁVŠTĚVA VČELAŘE

Datum: 02.06.21

Ve družině jsme s dětmi probírali hmyz a zaměřili jsme se hlavně na včely. Děti hodně zaujal vývoj včely, který si mohly následně výtvarně zpracovat z papíru.

Blíží se nám léto a s tím i spojené vycházky do přírody.  Zamířili jsme tedy na louku u cyklostezky, směr Suchá Loz. Byly tam krásně kvetoucí pampelišky, které jsme použily na výrobu pampeliškového medu, a taky k výrobě věnečků na hlavu. Potom nás čekala návštěva místního včelaře, který seznámil děti se životem včel. Ukázal nám včelí úl, děti si vyzkoušely včelařskou kombinézu a na závěr dostaly med.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2023 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek