Aktualita: 11. – 12. 6. 2022 – FINÁLE MINIVOLEJBALU

Datum: 20.06.22

O víkendu 11. – 12. června proběhlo celostátní finále barevného minivolejbalu ve Zlíně. Reprezentatky ČR při zahájení daly turnaji punc mimořádné události a byl to krásný zážitek nejen pro děti – nechat si podepsat trička a vyfotit se. Oba dny nás provázelo krásné letní až tropické počasí. Organizace byla super a vše šlo jak na drátkách.

V kategorii žlutých, tj. těch nejmenších jsme měli 3 týmy a v kategorii oranžových také. Veleúspěšné byly týmy oranžových složené jen z dívek, jmenovitě Eliška Jančová a Edita Kmentová, Šárka Kročilová a Nikol Lukešová, Eliška Petlachová a Nikol Horňáčková. V této kategorii jsme obsadili první 2 medailové pozice a třetí tým skončil také v první polovině startovací listiny. Celkem bylo registrováno 21 týmů z celé země.

Za žluťásky se všechny 3 nasazené týmy umístily opět v první polovině výsledkové listiny, o bednu bojovalo celkem 18 týmů. Za žluťásky nás reprezentovali Martin Petlach a Violeta Bohmannová, Anna Miškárová, Antonín Mikulec, Karolína Kotačková a Zoja Richtrová, Robin Kment a Simon Aubrecht. Velká pochvala všem.