Akce školy

SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

Datum: 27.06.22

V pátek 24. června jsme na dolní škole ukončili školní rok.

V pátek 10. června jsme ukončili školní rok na horním stupni a na obecním úřadě jsme se rozloučili s deváťáky a předali ocenění žákům za reprezentaci školy a obce v soutěžích.

23. 6. 2022 – ZAKONČENÍ 1. TŘÍDY

Datum: 26.06.22

Pověstnou tečku za první třídou udělali naši prvňáčci poslední školní den tohoto roku. Ve skupinkách měli ukázat, co se během roku naučili a zda mohou hrdě postoupit do vyššího ročníku. Čekalo je osm úkolů na stanovištích a bravurně se s nimi poprali. Dokázali, že umí číst s porozuměním, dovedou počítat do dvaceti, logicky myslet a orientovat se v čase.

Odměnou za to dostali úžasné dobroty v podobě Slabikáře, za které moc děkujeme mamince Pražanové. Žáčci si krásně poslední školní den užili a dokonce si někteří i posteskli, že se jim bude o prázdninách po škole stýskat.

23. 6. 2022 – POSLEDNÍ DEN VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Datum: 26.06.22

Pro někoho skutečně poslední den ve školní družině, pro jiné jen poslední den v tomto školním roce. Ale pro všechny to byl skvělý den strávený s kamarády a pořádnou točenou zmrzlinou.

21. 6. 2022 – PÁŤÁCKÉ LOUČENÍ S 1. STUPNĚM

Datum: 26.06.22

21. a 22. června strávili páťáci poslední dny pobytu na „dolní“ škole společně na Nivnické riviéře, kde je čekalo opékání, hry, diskotéka s DJ Trnkou nebo noční bojovka. Ráno se vydali jako cyklistický peloton na exkurzi do firem Linea a Adria Gold. Kromě zajímavého povídání a ukázek výroby dostali sladkou ochutnávku.

I když dobrot od maminek bylo ještě na týden, vyčerpáni a unaveni se po obědě všichni odebrali domů načerpat sílu na poslední dva dny. A pak hurá na prázdniny!

20. 6. 2022 – VEČERNÍ FILMOVÁ ŠKOLA 2. A

Datum: 23.06.22

V pondělí 20. června se žáci 2. A rozloučili s 2. třídou a oslavili úspěšný rok plný výzev, nových úkolů a překážek, které se snažili společně s paní učitelkou překonávat. Oslava začala vyhodnocením celoroční soutěže „Šetříme si s Čtyřlístkem“, pokračovala přípitkem a končila zhlédnutím hezkého dětského filmu, který se všem moc líbil. Teď už se druháci těší na prázdniny a na 3. třídu.

16. 6. 2022 – SETKÁNÍ S PŠTROSICÍ

Datum: 22.06.22

Ve čtvrtek 16. června děti 2. A s paní učitelkou navštívily pana Haluzu a jeho pštrosici Rozárku. Dětem se Rozárka moc líbila, předháněly se v krmení a ve třídě si ji pak nakreslily.