Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Akce školy

BOBOVÁNÍ 4. A 5. TŘÍD V TĚLOCVIKU

Datum: 16.01.19

9. 1. 2019 – NAVŠTĚVUJEME SLOVÁCKÉ DIVADLO

Datum: 11.01.19

V rámci Předplatného mladého diváka jezdí zájemci z řad žáků druhého stupně do Slováckého divadla v Uherském Hradišti. Během školního roku zhlédnou čtyři představení. Viděli již dvě hry, Mnoho povyku pro nic a Kdy bude po válce.

Poplatek za vstup a cestu snížil příspěvek SRPŠ a nadace Dr. Kachníka. Děkujeme.

ŠKOLNÍ DRUŽINA NA SNĚHU

Datum: 11.01.19

V družině jsme se začátkem ledna rozhodli využít nečekané sněhové nadílky a vyrazit na „Panský kopec“ sáňkovat. Děti byly nadšené, přinesly si sáňky, boby, lopaty, talíře a po obědě jsme vyrazili. Už cesta novou uličkou byla zábavná, jelikož napadl čerstvý sníh, děti se v něm válely a koulovaly se. Při sáňkování dělaly vláčky, závody a předháněly se, komu to rychleji jede. Hodinka stačila, aby byly unavené, a ve tři hodiny jsme se mohli vrátit spokojení do družiny.

A protože druhý den bylo sněhu pořád dostatek a byl krásně mokrý, dalo se z něj tvarovat, šli jsme na školní hřiště a uspořádali soutěž ve stavění sněhuláků. Mohli jsme vidět klasické sněhuláky, čerta ze sněhu, draka, housenku i kočičku.

28. 12. 2018 – MINIVOLEJBAL

Datum: 04.01.19

Malí volejbalisti nezaháleli ani o vánočních prázdninách. 28. prosince se konal 5. ročník Vánočního turnaje rodičů s dětmi. Po rozebrání dárků, které čekaly na děti pod stromečkem, se pustilo devět týmů do lítého boje :-). Zvítězili Draci před Bambulemi, Ohniváky a Vlčáky. Ale o to vlastně vůbec nešlo…

VÁNOČNÍ PŘÁNÍ

Datum: 21.12.18

VÁNOČNÍ FLORBALOVÝ TURNAJ

Datum: 21.12.18

Letošní tradiční vánoční mezitřídní florbalový turnaj vyhrála 9. třída, která ve finále porazila 8. B, třetí místo získala vítězstvím nad 6. A třída 6. B.

© 2019 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek