Akce školy

20. 9. 2018 – SPORTOVNÍ HRY NA KOLE

Datum: 21.09.18

Cyklistický výlet 6. A na hřiště a slatinu do Suché Lozi.

17. 9. 2018 – VOLEJBALOVÝ KROUŽEK

Datum: 14.09.18

Nivnický barevný minivolejbal má za sebou velmi úspěšný rok a před sebou doufáme další …    Na republikovém finále v Ostravě obsadili žluťásci kompletní stupně vítězů a taky jsme byli u vítězství Barbory Hermannové a Markéty Nausch Slukové ve světové sérii plážového volejbalu. Tréninky pro děti z 1. – 4. tříd jsou každé pondělí a čtvrtek na sportovní hale od 15:00 do 16:00. Začínáme už 17. září!

ČEŠTINA NENÍ NUDA

Datum: 13.09.18

Slyšeli jste to? V češtině se stavila zeď! Nebyla to cihlová zeď, ale byla to zeď příběhu. Hrou si žáci sedmého ročníku zopakovali slovní druhy a společně vytvořili zajímavý příběh.

Ani naši deváťáci nezůstali pozadu. Díky obyčejné účtence si zahráli na detektivy, pozorovatele a spisovatele zároveň,
popustili uzdu své fantazie a vymysleli skvělé příběhy s charakteristikou.
Do práce se tak ponořili, že ani nechtěli končit,  a to už je něco.-)

8. 9. 2018 – PUNŤA KLUB – AGILITY

Datum: 10.09.18

V prvních závodech agility letošního školního roku, které se konaly v Boršicích, získala Anička Šašinková se svým Yorickem úžasné 4. místo v konkurenci mezi dospělými. Aničce gratulujeme a přejeme spoustu další úspěchů!

Schůzky Punťa klubu jsou v pondělí v 16 hodin.

5. 9. 2018 – BESEDA O PLAVBĚ KOLEM SVĚTA

Datum: 06.09.18

Ve středu 5. září měli žáci 8. a 9. ročníku možnost si poslechnout zajímavé vyprávění pana Erika Frantze z USA, který coby 20letý student podnikl společně se svým otcem plavbu lodí kolem světa. Plavba trvala 16 měsíců a připravovali se na ni 2 roky. Nezapomenutelná setkání s domorodci, přírodními živly a přírodou tvořenou rozličnou flórou a faunou jsou zkušenosti, které by přál zažít každému. Děkujeme za besedu.

3. 9. 2018 – ZAHÁJENÍ NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU

Datum: 03.09.18

Slavnostní zahájení nového školního roku se uskutečnilo v pondělí 3. září. Kvůli nepřízni počasí proběhlo zahájení odděleně pro 1. a 2. stupeň v obou budovách školy.