Akce školy

VALENTÝN VE ČTENÁŘSKÉM KLUBU

Datum: 16.02.18

V den, kdy se ve světě slaví sv. Valentýn, jsme měli čtenářský klub. Dozvěděli jsme se, kdo to byl Valentýn a jaká legenda je s touto postavou spojená. Taky jsme vytvořili „Valentýnky“ pro své milé v podobě záložky do knížky.

15. 2. 2018 – LYŽAŘSKÝ ZÁJEZD NA KYČERKU

Datum: 16.02.18

Ve čtvrtek 15. února se vydalo čtyřicet dětí z naší školy lyžovat do známého střediska ve Velkých Karlovicích. Počasí nám vyšlo dokonale, sněhu bylo dostatek, sjezdovky pěkně upravené. Všichni jsme si pěkně zasportovali a ve zdraví se vrátili domů.

PRACOVNÍ ČINNOSTI NA 2. STUPNI

Datum: 13.02.18

Jak vznikal náš sněhulák? Vzhledem k tomu, že letošní zima nám nenaděluje dostatek opravdového sněhu, poradili jsme si jinak. Vlastně poradily, protože to byla akce dívek z 9. ročníku.

I v naší škole si teď aktuálně připomínáme v hodinách pracovních činností a výtvarné výchovy fašankový čas spojený s „Božími milostmi“ a maskami.

9. 2. 2018 – ZIMNÍ OLYMPIÁDA VE ŠKOLE

Datum: 12.02.18

Děti na naší škole fandí české výpravě na 23. ZOH.