Akce školy

STÁTNÍ SVÁTEK VE 3. B

Datum: 24.11.22

Den boje za svobodu 17. 11. jsme se studenty oslavili výrobou plakátu. Děti práce moc bavila.

16. 11. 2022 – EXKURZE

Datum: 21.11.22

Žáci 9. ročníku společně s několika bývalými žáky naší školy navštívili 16. listopadu koncentrační tábor Osvětim, který se stal pro svět symbolem holocaustu. Prožitek z prohlídky umocňoval poutavý výklad průvodce i deštivé počasí.

Po tříhodinovém programu v Osvětimi jsme jeli ještě zhlédnout krásy polského města Krakov, které nás i přes vytrvalý déšť oslnilo – a to jak svou bohatou historií, tak i  architekturou.

ČARODĚJNÁ ŠKOLA A HALLOWEEN VE 3. B

Datum: 20.11.22

Studenti bradavické školy jsou proškoleni v poznávání základních druhů pavouků, vytvořili si o nich knížku na klín, seznámili se s oslavami halloweenu v různých koutech světa, a nakonec si vytvořili lapbook, kde sledovali rozdílnosti mezi halloweenem a našimi dušičkami. Krásný projektově laděný týden utekl jako voda….

LABORATORNÍ PRÁCE V PŘÍRODOVĚDNÝCH PŘEDMĚTECH

Datum: 18.11.22

V chemii ověřují naši osmáci znalosti o směsích a zkouší si metody dělení směsí. Hodina byla pro žáky zajímavá a už se těší na další.

V hodinách přírodopisu se šesťáci učí pracovat s mikroskopem. Vyzkoušeli si jeho nastavení, pozorování trvalého preparátu a také vytvoření mokrého preparátu.

11. 11. 2022 – ZOO LEŠNÁ

Datum: 16.11.22

V pátek na sv. Martina se žáci naší školy vypravili do zoologické zahrady Lešná Zlín. Užili si pěkné dopoledne.

10. 11. 2022 – ANGLICKÉ DIVADLO V BESEDĚ

Datum: 14.11.22

Už podruhé přijely do Nivnice zahrát svá představení v angličtině herečky divadelní společnosti Azyzah Theatre.

Pro nejmenší příběh dívenky Kiki a bláznivého vědce jménem Mr. Suits s názvem Travel Machine. Děti s nimi cestovaly po 7 světadílech a seznamovaly se se zvířátky, které tam žijí.

Starší žáci se zapojili do řešení záhady zmizení Kiki s názvem Fun Fair Murder Mystery. Přitom se setkali s nadpřirozenými bytostmi, jako jsou vlkodlak, upír nebo dr. Frenkenstein.