Aktuální sdělení

ZÁPIS DO MŠ

Zápis dětí do mateřské školy pro školní rok 2024/2025 proběhne 7. května 2024 od 7:00 do 16:00 hodin v budově MŠ.

Více informací ZDE

STÁVKA 27. 11. 2023 JE POTVRZENA

Vážení rodiče,
všichni zaměstnanci naší školy se 27. 11. 2023 připojí k celostátní stávce vyhlášené školskými odbory. Z těchto důvodů nelze v tento den zabezpečit provoz žádného střediska naší školy.

ZŠ, MŠ, školní družina i školní jídelna včetně obědů pro cizí strávníky nebudou v pondělí 27. 11. 2023 v provozu.

Informace školských odborů zde: Stávka_informační letáček   Dopis školských odborů rodičům

STÁVKA – předběžné informace

Vážení rodiče,
z médií se dozvídáte, že Vláda ČR připravuje ve školství soubor restriktivních opatření. Jejich schválení bude mít výrazný negativní dopad na organizaci a kvalitu vzdělávání vašich dětí.

Školské odbory v celé ČR plánují protest – výstražnou jednodenní stávku proti nekoncepčním zásahům do fungující vzdělávací soustavy.

Předběžně vás informujeme, že zaměstnanci ZŠ a MŠ Nivnice jsou připraveni zapojit se do jednodenní stávky v pondělí 27. 11. 2023 uzavřením celého provozu školy (ZŠ, MŠ, ŠD, ŠJ).

Jednání Vlády ČR stále probíhají, je možné, že dojde ke změnám. Informace o tom, zda se avizovaná stávka ve školách uskuteční, přineseme v týdnu před stávkou, nejpozději však 24. 11. 2023.

ZAHÁJENÍ PROVOZU MŠ od 4. 9. 2023

Rozdělení dětí do tříd bude vyvěšeno na nástěnce pro rodiče ve vestibulu MŠ 4. 9. 2023

Přivádění dětí do MŠ
Dítě musí být do MŠ přivedeno nejpozději do 8.00 h!
V 8.00 h se MŠ uzamyká a dítě už nebude přijato.

Informace k odhlašování stravy
Strava se při předem známé nepřítomnosti odhlašuje vždy předem na dny následující:

• písemným záznamem do sešitu, který je k tomu určen v MŠ
  • telefonicky: 721 415 969
  • SMS na telefonním čísle 721 415 969

V mimořádném případě – v případě náhlého onemocnění lze odhlásit ráno do 7.30 h, v tuto dobu se odhlašování uzavírá, pozdější oznámení není možné.
Odpolední svačiny
U dětí, které odcházejí z MŠ mimořádně po obědě, si zákonný zástupce odhlásí odpolední svačinu, a to nejpozději do 7:30 h. Pokud zákonný zástupce neodhlásí svačinu včas, bude účtována. Odpolední svačina nemůže být z hygienických důvodů vynášena z MŠ.

V Nivnici 23. 8. 2023

Co děti potřebují do školky:

• 3 ks balení kapesníků (1 krabici do skříňky, 2 krabice podepsané předat učitelce)
  • pohodlné oblečení do třídy
  • plné přezůvky (z důvodu bezpečnosti nedávejte dětem gumové nazouváky crocs)
  • podepsané pyžamo
  • náhradní oblečení (spodní prádlo, tepláky, tričko, ponožky) – může se stát jakákoliv nehoda
  • vhodné oblečení na zahradu (počítat s možností ušpinění, roztržení)
  • pláštěnku
  • hřebínek pro holky
  • VŠECHNY VĚCI PODEPSANÉ (děti si své věci nepoznají)