Aktualita: 15. 6. 2022 – O POHÁR STAROSTY MĚSTA UHERSKÝ BROD

Datum: 20.06.22

Po dvouleté pauze se naši žáci z 1. stupně opět zúčastnili atletické soutěže v Uh. Brodě. Na zahájení jsme přijeli i s putovním pohárem, který naše škola získala v roce 2019. Konkurence byla velká – soutěžilo celkem 19 družstev z 16 různých škol.  I přesto se naši závodníci dokázali prosadit a dosáhli velkého úspěchu, když obě družstva stanula na stupních vítězů.

V celkové soutěži jsme získali 1. a 3. místo a tím pádem všechny děti odjížděly s medailí. Do Nivnice jsme se opět vraceli s putovním pohárem 😊.

Individuální umístění:

1. místo: Lukáš Kudláček – hod plným míčem, Karolína Vaškových – hod míčkem, Karolína Bartošová – běh na 60 m, Sára Kočicová – skok do dálky

2. místo: Jonáš Drobný – hod plným míčem, Denisa Zámečníková – běh na 60 m, David Zálešák – hod míčkem, běh na 60 m, Sára Kočicová –  běh na 60 m, Filip Šlapal – skok do dálky

3. místo: Lucie Procházková – skok z místa, Jakub Kratěna – skok z místa