Aktualita: 22. 6. 2026 – SEDMÁCI A BRNO
Datum: 25.06.26
Pondělí posledního školního týdne byla škola poloprázdná. Na výlet vyrazili i sedmáci, a to do moravské metropole. Krátkou procházkou se seznámili s Brnem, pak následovala úniková hra a pixel game.
Žádné komentáře
No comments yet.
Sorry, the comment form is closed at this time.