Aktualita: 4. 11. 2023 – BAREVNÝ MINIVOLEJBAL V NIVNICI

Datum: 10.11.23

V sobotu zářily v nivnické sportovní hale dvě barvy. Dopoledne hráli nejmenší žluťásci a odpoledne o něco zkušenější oranžády. Soupeři jim přijeli ze Vsetína, Napajedel, Zlína, Uh. Hradiště, St. Města, Kroměříže, Veselí nad Moravou a Vlčnova.

Ve žlutých hrálo 25 a v oranžových 32 týmů. Velká konkurence, přesto jsme se mohli radovat ze všech tří sad medailí. Na 2. místě ve žlutých se umístili Kubík Horňáček a Karolínka Bulejková z 2. B. Vítězem oranžových se stala děvčata Zoja Richtrová z 3. A a Ema Brulíková z 4. B. Na 3. místě se umístili Štěpánka Bradáčová a Toník Mikulec z 3. B.

Ve žlutých jsme navíc měli další 3 dvojice do 9. místa (Vaneska Májková, Matěj Mandinec, Adrianka a Ella Řezníčkovi, Domča Dědáková, Barča Mikuličková – všichni z 2. AB). V oranžových se na 5. místě umístili kluci z 2. B – Martin Petlach a Vojta Trtek. Pro mnohé to byl první skutečný turnaj, takže nechyběla velká podpora rodičů. Ti se také opět postarali o výborné občerstvení.