Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: ERASMUS MÁ ZELENOU

Datum: 29.09.23

Pod tímto titulkem se skrývá další vzdělávání pedagogických pracovníků v rámci programu Erasmus. Nivnická škola získala i do dalších let akreditaci na mobility, a proto se pětice nivnických pedagogů o prázdninách rozjela do světa za vzděláním. Protože je Velká Británie    po odchodu z EU k tomuto programu nepřidružena, cílovou destinací se stala Malta, kde je angličtina jedním z oficiálních jazyků. Během týdenních programů naši učitelé prošli různými kurzy, které byly zaměřené na zlepšení jazykových kompetencí, inovativní metody ve výuce a využití ICT při hodinách. Touhu po jejich sebevzdělávání podpořila i věta Henryho Forda, která visí jako jedna z mnoha na chodbách školy ETI Malta a má za cíl motivovat ke vzdělání: „Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu 20 nebo 80. Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý. Nejúžasnější věcí v životě je udržet si mladou mysl.“ Věříme, že nabyté zkušenosti budou přínosem i pro naše žáky.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2024 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek