Aktualita: JAZYKOVÉ OLYMPIÁDY

Datum: 07.03.20

V průběhu měsíce ledna a února probíhala i na naší škole olympiáda z anglického jazyka. Ve školním kole se v kategorii 7. tříd umístila na 1. místě Brigita Velecká (7.B) před sestrami Krenželokovými (7.A) a kategorii 8. a 9. tříd nám obsadili chlapci – Tomáš Tomanec (9.A) zvítězil před Martinem Dvořáčkem (8.A) a Lukášem Kurucem (9.B). Brigita Velecká a Tomáš Tomanec nás jeli reprezentovat i do okresního kola v Uh. Hradišti. Tomášovi děkujeme za krásné 8. místo v konkurenci asi 30 soutěžících.

Okresního kola olympiády z německého jazyka se v Uherském Brodě zúčastnila Katka Strommerová z 9.B.

Všem zúčastněným děkujeme za odvahu, pohotovost a reprezentaci školy. Ať jim jazyky dělají stále radost.