Aktualita: 22. 4. 2024 – OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ

Datum: 23.04.24

Okresní kolo proběhlo v Uherském Brodě ve sportovní hale. Závodilo se ve čtyřech disciplínách – trojskoku, hodu medicimbalem, skoku přes švihadlo a leh – sedech po dobu dvou minut. Soutěže se účastnilo 12 družstev z okresu Uherské Hradiště. Naše družstvo skončilo na 6. místě. V soutěži jednotlivců Vlado Nykolyshyn obsadil 2. místo a Alička Škrabálková 6. místo.

Oba ve své kategorii postoupili do krajského kola do Otrokovic.

Těsně za postupem ve svých kategoriích skončili na 4. místě Martin Mikeska, 5. Filip Bršlica a 6. Daniel Bradáč. 9. místo obsadil Adam Kelíšek. Další umístění děvčat: 8. místo Karolína Vaškových, 11.  Denisa Zámečníková, 12. Marie Kůdelová, 13. Šárka Kročilová, 14. Míša Liznová, 15. Anna Pražanová, 16. Zuzana Čertíková.

Alice Škrabálková vyhrála doprovodný kvíz o OH v Paříži a odnesla si reprezentační tričko.