Aktualita: 27. 5. 2023 – MISTROVSTVÍ ČR – BAREVNÝ MINIVOLEJBAL

Datum: 01.06.23

Vrchol sezóny proběhl ve Zlíně. Ve třech kategoriích (žlutí, oranžoví a červení) hrálo za Nivnici celkem  9 týmů. Kromě známých soupeřů ze Zlínského kraje se děti utkaly i s hráči z jiných krajů, například z Brna a Olomouce.

Pět vítězných utkání, žádnou prohru a zlaté medaile si odvezly dvě dvojice – Štěpánka Bradáčová s Toníkem Mikulcem (2. A) a Eliška Jančová s Editkou Kmentovou (4. B).

S medailemi, účastnickými listy, tričky a krásnými vzpomínkami nakonec odjížděli všichni: Karolína Bulejková, Karolína Halžíková (1. tř.), Lea Hall, Zoja Richtrová, Zdeněk Kotačka, Martin Petlach, Fanda Vávra, Matěj Ratajský, Vojta Trtek (2. tř.), Ema Brulíková, Klára Borýsková, Karolína Kotačková (3. tř.), Eliška Petlachová, Kateřina Hrašáková a Jonáš Drobný (4. tř.).

Většina zúčastněných šla po turnaji fandit na derby Evropské volejbalové ligy Česko versus Slovensko. Odměnou byla fotka s našimi reprezentanty.