Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: 14. 3. 2024 – ANGLICKÉ DIVADLO

Datum: 12.04.24

Žáci 4. – 9. ročníku měli možnost zhlédnout dvě představení v angličtině. Pan Nielson – rodilý Australan – si pro mladší publikum připravil divadlo s názvem Bilby´s Bush Adventures. Nejprve se naučili slovní zásobu spojenou s Austrálií a poté si s naučenou slovní zásobou zahráli příběh. Na dětských tváří bylo vidět, že se program setkal s nadšením. Starší žáci se seznámili s historií Austrálie, poznali jedinečnost flóry a fauny, mohli si zahrát na didgeridoo a ochutnat vegemite – hnědou pomazánku, kterou si Australani dávají s toastem ke snídani.

Děkujeme SRPŠ za zaplacení vstupného.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2024 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek