Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: SOUTĚŽ VE SBĚRU KAŠTANŮ

Datum: 05.01.24

Žáky dolní školy navštívili myslivci, aby vyhodnotili sběr kaštanů. Do sběru se zapojilo 94 žáků, kteří nasbírali 2817 kg kaštanů. Místní myslivci si pochvalovali, že lesní zvířata mají o potravu velmi dobře postaráno.

Nejvíce kaštanů nasbírala třída 2. A, 2. místo obsadily třídy 3. A a 3. B a 3. místo třída 2. B

V kategorii jednotlivců bylo umístění následující: 1. místo: Stolařová Dominika (3. B), 2. místo: Ihnátová Sára, Klimek Viktor a Michalec Norbert (2. A), 3. místo: Holbojová Mia (2. B), 4. místo: Mikulec Filip (2. B), 5. místo: Richtrová Zoja (3. A). 

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2024 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek