Aktualita: 10. 5. 2013 – POHÁR ROZHLASU

Datum: 15.05.13

V pátek 10. května se uskutečnil již 45. ročník Poháru rozhlasu. Na závody odjeli mladší a starší kluci. Děvčata se z výkonnostních důvodů nezúčastnila. Závodů se účastnilo dvanáct škol z okresu. Padlo několik velmi pěkných výkonů a umístění.

Starší žáci obsadili 6. místo a mladší skončili na výborném 3. místě a zajistili si postup do krajského finále. David Pavelka obsadil na 60 m 1. místo a svoji výkonnost potvrdil i ve skoku dalekém, kde obsadil 2. místo. Dalšího výborného umístění dosáhl Adam Šimčík, který vyhrál skok vysoký a v hodu míčkem skončil na 3. místě. Pavel Flekač obsadil 5. místo ve skoku vysokém a 6. místo v hodu míčkem. Štafeta obsadila 2. místo za vítěznou „sportovkou“ z Uherského Hradiště.