Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: 13. – 14. 4. 2010 – Okresní přebor ve volejbalu

Datum: 16.04.10

V úterý 13. dubna a ve středu 14. dubna se v Bojkovicích konalo okresní kolo volejbalu žáků a žákyň, které se konalo ve sportovní hale ZŠ TGM Bojkovice.

Soutěže se zúčastnila družstva ZŠ Nivnice, ZŠ Kunovice, ZŠ Vlčnov, ZŠ Bojkovice, ZŠ UH Sportovní, ZŠ Strání, ZŠ UB Pod Vinohrady,  ZŠ UB Na Výsluní.

Družstva byla rozlosována do skupin, naše družstva hrála výborně a bojovala ve finále.

1. místo a postup do krajského kola si vybojovalo družstvo žákyň ve složení Michaela Kaňová, Kateřina Slámová, Barbora Smetanová, Tereza Šimčíková, Barbora Vykydalová a Kristýna Zálešáková.

2. místo obsadilo družstvo chlapců ve složení Martin Chvíla, Miroslav Smetana, Roman Hamšík, Vladimír Okrouhlecký, Václav Josefík, Adam Janča, Jan Smetana, Ondřej Smetana, Vojtěch Borýsek.