Aktualita: 19. 10. 2011 – PASOVÁNÍ NA ČTENÁŘE

Datum: 31.10.11

Ve středu 19. října byli naši druháci v místní knihovně pasováni na čtenáře.

Ohlasy dětí 2. B:

Byli jsme v knihovně a paní knihovnice nám vykládala o knihách. Pak jsme viděli divadlo a ještě nás pasovala královna na čtenáře. Bylo tam moc knih a byla tam i paní starostka a pan místostarosta. Ještě jsme si povídali, jak se zachází s knihami.

Nikolka Čagánková

V knihovně se mně to líbilo. Já si čtu ráda. A kdo si čte rád, tak je dobré chodit do knihovny. Dostali jsme pasovací list. A dokonce jsme měli i divadlo. Akorát mně nedělalo dobře to focení.

Ivanka Gračková

Ohlasy dětí 2. A:

19. října jsme měli slavnostní den. Pasovala nás v knihovně princezna na čtenáře nivnické knihovny. Paní knihovnice nám ukázala moc pěkné knížky. Paní knihovnice z Uherského Brodu nám zahrály pohádku O perníkové chaloupce. Mohli jsme si vzít i lízátko. Bylo to úžasné. Přišla se na nás podívat i paní starostka. Pozvala nás na obecní úřad.

Adélka Soukeníková

19. října jsme měli slavnostní den. Byli jsme pasováni na čtenáře nivnické knihovny! Paní knihovnice nám zahrály pohádku O perníkové chaloupce a dostali jsme od paní starostky pozvánku na obecní úřad! Slíbili jsme si slavnostní slib, že budeme hodní na knihy a budeme dobří čtenáři.

Tomášek Pavelka