Aktualita: 19. 5. 2011 – ATLETICKÝ ČTYŘBOJ – OKRESNÍ FINÁLE

Datum: 25.05.11

Těchto atletických závodů se zúčastnilo deset škol z okresu Uherské Hradiště. Naší školu reprezentovaly celky starších a mladších žáků a žákyň. Družstvo tvořilo pět závodníků, kteří museli soutěžit ve sprintu, skoku dalekém nebo vysokém, hodu míčkem nebo vrhu koulí a běhu na dlouhou trať. První dvě družstva postoupila na krajské finále, které bude ve Valašském Meziříčí 31. května.

Mladší žáci – Adam Viceník, Dominik Bartoš, Adam Vykydal, Karel Šprtel a Martin Hladiš obsadili 5. místo.

Mladší žačky – Kristýna Zálešáková, Vendula Smetanová, Katka Navláčilová, Lenka Hubačová obsadily 6. místo.

Starší žáci – Václav Josefík, Martin Chvíla, Štěpán Zámečník, Franta Májek a Jiří Zdražil vyhráli a postoupili do krajského finále.

Starší žačky – Petra Hladišová, Petra Lysoňková, Tereza Šimčíková , Bára Smetanová a Eva Kročová obsadily 2.místo a také postoupily do krajského finále.

Navíc se Štěpán Zámečník stal nejlepším čtyřbojařem okresu a Petra Hladišová skončila třetí. František Májek vytvořil rekord školy ve skoku vysokém výkonem 174 cm.