Aktualita: 2. 6. 2012 – REPUBLIKOVÉ FINÁLE ČASPV V ATLETICKÉM ČTYŘBOJI

Datum: 10.06.12

2. června se naši atleti sdružení pod TJ ASPV Nivnice opět zúčastnili republikového finále v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi, na stadionu Emila Zátopka – v Houšťce. Závodilo se ve sprintu, skoku dalekém, hodu kriketovým míčkem nebo granátem a vytrvalostním běhu. A znovu dosáhli úžasných výkonů.

Výsledky:

Mladší žákyně I. (2. – 3. třída): 13. Erika Janovská, 15. Michaela Výmolová, 18. Diana Mičulková (družstvo 5. místo)

Mladší žákyně II. (4. – 5. třída): 7. Veronika Hanáčková, 13. Vendula Hubačová, 18. Petra Mikulková (družstvo 4. místo)

Starší žákyně III. (6. – 7. třída): 10. Markéta Hladišová, 16. Lenka Hubačová, 18. Šárka Polášková (družstvo 4. místo)

Starší žákyně IV. (8. – 9. třída): 10. Barbora Smetanová, 11. Vendula Smetanová, 17. Kristýna Zálešáková (družstvo 5. místo)

Dorostenky: 2. Tereza Šimčíková, 3. Petra Lysoňková, 4. Michaela Kaňová (družstvo 1. místo)

Ženy: 5. Kamila Borýsková, 6. Jana Kaňová, 7. Jana Borýsková (družstvo 1. místo)

Mladší žáci I. (2. – 3. třída): 6. Tomáš Sláma, 10. Viktor Soukeník, 13. Jan Vykydal (družstvo 4. místo)

Mladší žáci II. (4. – 5. třída): 14. Josef Karlík, 18. Daniel Jelének, 25. Erik Mahdal (družstvo 6. místo)

Starší žáci III. (6. – 7. třída): 1. David Pavelka, 3. Adam Šimčík, 5. Dominik Bartoš (družstvo 1. místo)

Starší žáci IV. (8. – 9.): 4. Jiří Zdražil, 6. Adam Viceník, 10. Martin Smetana (družstvo 2. místo)

Dorostenci: 5. František Májek, 10. Štěpán Zámečník, 17. Václav Josefík (družstvo 2. místo)

Muži: 1. Filip Ryšávka, 2. Petr Pražan, 5. Miroslav Vykydal (družstvo 1. místo)

Letos se nevyhlašovalo celkové pořadí krajů, ale podle propočtů jsme opět zvítězili. Děkujeme všem závodníkům, zejména těm, co už nenavštěvují naši školu, ale atletika a závodění za Nivnici je baví. Nesmíme také zapomenout na předsedkyni ASPV Jarmilu Krchňáčkovou, která v nelehké době sehnala finanční prostředky, bez nichž bychom vůbec neodcestovali, a také na vedoucího výpravy Michala Slámu, který dal výpravu 36 závodníků dohromady.