Aktualita: 22. 4. 2016 – EUROREBUS

Datum: 26.04.16

Naši žáci se zúčastnili krajského kola vědomostní zeměpisné soutěže Eurorebus v Otrokovicích.

Žáci 7. ročníku ve složení Adam Velecký, Marek Matras a Jan Charvát svoji kategorii vyhráli a postupují do celostátního kola, které bude v červnu v Praze. Žáci 8. ročníku ve složení Tereza Šimčíková, Patrik Janča a Ondřej Bartoš obsadili ve své kategorii 6. místo a také postoupili do celostátního finále. V kategorii 6. – 7. tříd řešili úkoly i šesťáci, kteří skončili na 17. místě. V kategorii 8. – 9. tříd obsadila 9. B 11.místo a 9. A 27. místo.

V kategorii jednotlivců 4.místo a postup do Prahy vybojoval Adam Velecký, Marek Matras obsadil 8. místo, Jan Mikláš 17. místo, Tereza Straňáková 14. místo a Adéla Krahulová 19. místo. Účastnilo se 34 škol z celého kraje. Všem gratulujeme.