Aktualita: 23. 4. 2018 – OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ

Datum: 26.04.18

Tohoto celostátního projektu se naše škola účastní již čtvrtý rok. Okresní kolo je bráno jako pětiboj, který je složený z disciplín na vytrvalost, sílu a ohebnost. Skládá se z trojskoku snožmo, kliků, hodu medicimbálem, skoku přes švihadlo a běhu na 1000 m. Naše družstvo obsadilo 4. místo za vítěznou II. ZŠ UB, I. ZŠ UB, ZŠ Uherský Ostroh a před Hlukem, Bánovem, Polešovicemi a Ostrožskou Lhotou. Jednotlivci soutěžili ve svých kategoriích podle roku narození.

Výsledky jednotlivců: 4. místo Kateřina Strommerová a Vojta Straňák, 6. místo Gabča Kadlčková a Jan Mikláš, 8. místo Marika Mahdalová a Ondřej Kozelek, 11. místo Adéla Máčalíková a Adriana Trtková, 12. místo Zuzka Petrášová, 13. místo Pavla Navláčilová, Jakub Suchý a Katka Hladišová, 16. místo Prokop Škrabálek a 18. místo Anna Gregůrková