Aktualita: 8. 4. a 13. 4. – SUDOKU

Datum: 16.04.10

Školní kolo turnaje v SUDOKU na dolním stupni proběhlo 31. března. Luštění  nebylo nejjednodušší, a tak ze 30 dětí vzešlo jen 8 úspěšných řešitelů. Šest nejlepších postoupilo do okresního kola, které se konalo na ZŠ UNESCO v Uherském Hradišti – Kateřina Martináková (5. B),  Magdaléna Karlíková (4.), Barbora Beníčková (3. A), Monika Viceníková (4.), Veronika Plášková (5. B) a Petra Burdová (3. B). Naše děvčata získala jedno třetí (Magdaléna Karlíková) a dvě pátá místa (Monika Viceníková a Barbora Beníčková).

Letos se soutěže zúčastnili i žáci horního stupně, školní kolo se uskutečnilo ve čtvrtek 8. dubna. V kategorii 6. a 7. ročníku se na prvních místech umístily Eliška Baumrukrová, Vendula Smetanová a Kristýna Korčeková, všechny žákyně 6. ročníku. V kategorii 8. a 9. ročníku byli nejlepší Petra Hladišová, Kristýna Hamšíková a David Dvořáček, všichni žáci 8. ročníku. V okresním kole se nejlépe vedlo Petře Hladišové, která v konkurenci 41 řešitelů obsadila 10. místo.