Aktualita: E-TWINNING

Datum: 17.12.14

Naše škola se začátkem prosince zapojila v hodinách anglického jazyka do mezinárodního projektu E-twinning. Tato aktivita je založena na vzájemné spolupráci a komunikaci s některou z evropských škol. Zapojením se do projektů mají žáci šanci poznat lépe kulturu a životní styl jiné země, naučit se pracovat v týmech a samozřejmě se zdokonalit v cizím jazyce.

Navázali jsme spolupráci s dětmi ze španělské školy ve městě Guadalajara. V rámci projektu Christmas cards jsme pro děti ze Španělska vyráběli vánoční přáníčka. Děti si při jejich zhotovování dávaly záležet, každé je osobní, originální. Všech osmdesát jedna přání jsme spolu s dopisem odeslali a už nyní se těšíme na práce svých kamarádů.

Děkujeme všem, kteří se do projektu zapojili, a doufáme, že naše první zkušenost s E-twinningem nás bude motivovat v práci i nadále.