Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: EXKURZE 9. ROČNÍKU

Datum: 25.10.19

V rámci přípravy na budoucí povolání se naši deváťáci zúčastnili exkurze do dvou firem v blízkém okolí – Teknia Uhersky Brod, a.s. a Filtration Technology, s.r.o. V první zmiňované firmě měli možnost nahlédnout do automatizovaného výrobního procesu. Seznámili se s vývojem a výrobou přesných technických výlisků z plastu vyráběných vstřikováním. 

 

Společnost Filtration Technology zabývající se recyklací průmyslových olejů nabídla ukázku chodu firmy od plánování, zpracování poptávky, výroby filtračních jednotek, filtrace olejů až po konečnou dodávku k zákazníkovi. S jednatelem firmy žáci rozebrali využitelnost jednotlivých školních předmětů v určité fázi chodu firmy.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2021 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek