Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: SOUTĚŽE – M, F, INF

Datum: 29.06.16

Během roku se žáci zúčastnili školních a okresních kol matematických a fyzikálních olympiád a soutěží v informatice.

Úspěšnými řešiteli okresních kol  se staly Sára Krenželoková a Pavla Navláčilová ze 6. ročníku a Tereza Šimčíková z 8. ročníku v matematice, Adam Velecký (5. místo), Viktor Soukeník (10. místo), Dominika Vykydalová (11. místo), Jan Charvát (13. místo), Diana Mičulková ( 14. místo) a Leona Dudková (15. místo) – všichni 7. třída, Tomáš Červenka, Natálie Výmolová, Julie Svitáková, Kristýna Hauerlandová a Miroslav Blaho z 9. ročníku ve fyzice.

V 6. třídě třídě proběhla soutěž o nejlepší váhy, vyhrál ji Martin Stolař před Martinem Hladišem a Karolínou Burešovou.

V malování na počítači se na 2. místě umístil Karel Podlas z 5. třídy a v soutěži ve Wordu v okresním kole zvítězil Patrik Janča.

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2021 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek