Základní škola a mateřská škola J.A. Komenského

Aktualita: SOUTĚŽE SAPERE A FINANČNÍ GRAMOTNOST

Datum: 18.01.15

Soutěž Sapere – vědět, jak žít je soutěž o zdravém životním stylu. Naše škola se zúčastnila již 5. ročníku této celostátní soutěže a v okresním kole nás budou reprezentovat nejlepší tři z kola školního. V I. kategorii jsou to Antonie Aubrechtová, Tomáš Pavelka a Klára Mášová, všichni z 5. třídy, v II. kategorii žáků 6. – 9. tříd to jsou Kajetána Moulisová, Pavla Tomancová a Simona Kubáníková, všechny z 9. třídy, Ivo Výmola, Barbora Beníčková a Filip Kupec, všichni z 8. třídy.

V soutěži Finanční gramotnost, v soutěži teoretických a praktických znalostí v oblasti finanční gramotnosti, nás v okresním kole budou reprezentovat nejlepší tři ze školního kola – Eliška Melicharová (8. A), Pavel Lysoněk a Pavla Tomancová (oba 9. třída).

Žádné komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© 2022 ZŠ Nivnice | Administrátoři.cz
Mapa stránek