Aktualita: KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V RUSKÉM JAZYCE

Datum: 05.03.24

V únoru proběhlo školní kolo konverzační soutěže v ruském jazyce pro žáky 7., 8. a 9. třid. Soutěžilo se v ústní části, poslechu a povídání.

V kategorii 7. třid zabodovala Nela Jančová  ze 7. A, 2. místo obsadily David Ondra a Veronika Popelková, 3. místo získala Adéla Mikuličková, všichni ze 7. A. Tereze Trtkové a Petru Vaškových děkujeme za účast.

V kategorii 8. třid zvítězila Liliana Langerová z 8. B, 2. místo obsadily Tereza Postavová z 8. A a Anna Pražanová z 8. B, 3. místo získala Stella Hanáková z 8. B. Dalším soutěžícím Tereze Koptákové, Anně Kapsové a Tomáši Prusenovskému děkujeme za účast.

V kategorii 9. tříd zabodovaly Eliška Popelková a Viola Kapsová, 2. místo obsadily Nikol Zamečníková a Miroslav Flasar, 3.místo získal Lukáš Lecián, všichni z 9. A. Dalším soutěžícím Ivo Gregůrkovi, Zdeňku Radochovi, Vanese Úředníčkové a Ondřeji Karlíkovi  děkujeme za účast.

Všem gratulujeme a postupující Viole Kapsové z 9. A přejeme hodně štěstí v krajském kole.