Školní jídelna

Strávník má nárok na dotované stravné pouze v případě, že je přítomen ve školském zařízení nebo první den neplánované nepřítomnosti (nemoc).

V době celodenní nepřítomnosti ve škole (objednané návštěvy u lékaře, soutěže, výlety, exkurze, olympiády, sportovní turnaje aj.) a v době nemoci (druhý a následující dny) se musí oběd odhlásit nebo si oběd nahlásit za plnou cenu. V  případě neodhlášení v době nepřítomnosti je účtována plná cena. Toto je kontrolováno podle zápisů v třídní knize.

Oběd v době plánované nepřítomnosti se odhlašuje den dopředu do 14:30 hodin. Pozdější odhlášení není možné.

JÍDELNÍČEK  24. 9. – 28. 9. 2018

PONDĚLÍ

• polévka francouzská   1a,3,7,9
  • halušky se zelím, koláček  1a,3,7

ÚTERÝ

• polévka masový vývar, nudle   1a,3,7,9
  • kuřecí plátek na smetaně, knedlík, ovoce  1a,3,7,9,10

STŘEDA

• polévka sójová s pohankou  1a,3,7,9
  • vepřové nudličky na kmíně, vařené brambory, šopský salát  1a,7

ČTVRTEK

• polévka zeleninová s rybími noky   1a,3,4,7,9
  • chilli con carne, chléb, ovoce  1a,b,6,7

PÁTEK

• Státní svátek

Součástí oběda je nápoj (sirupová šťáva, čaj s citronem, pitná voda).
Změna jídelníčku a alergenů je vyhrazena.
Strava je určena k okamžité spotřebě.

JÍDELNÍČEK

Ke dni 13. 12. 2014 vstoupila v platnost směrnice č. 1169/2011 EU o obsahu alergenů v nebalených potravinách. Seznam alergenů je k nahlédnutí u vedoucí školní jídelny, zveřejněn na webových stránkách školy, na nástěnkách školní jídelny, mateřské školy a základní školy.

Na jídelním lístku najdete vedle pokrmů čísla, která označují daný typ alergenu.

Byla provedena modernizace stravovacího systému. Změny se týkají objednávkového a výdejového systému.

Od září 2016 jako stravenka slouží čip. Čip je vydán na zálohu 120,- Kč (pokud někdo ztratí nebo poškodí, musí zakoupit nový na vlastní náklady). Po ukončení stravování se bude čip vykupovat za 90,- Kč (opotřebení, náklady na opravy).

Odhlašování obědů – elektronicky na www.strava.cz (jako uživatelské jméno uvádějte nejprve příjmení – např. novakjosef). K opětnému přihlášení oběda je nutné kontaktovat vedoucí školní jídelny.

DOKUMENTY

Přihláška ke stravování_děti v MŠ_2018

Přihláška ke stravování_žáci v ZŠ_2018

Alergeny