ŠKOLNÍ STRAVOVÁNÍ 2020/2021

Přihláška pro školní rok 2020/2021, pokud jste uvedli kontakt v loňském roce, vám bude zaslána na vaši mailovou adresu, dále je umístěna na internetových stránkách školy nebo si ji můžete vyzvednout ve školní jídelně. Přihláška musí být řádně vyplněná, podepsaná a doručena osobně. Přihlášku stačí odevzdat v určenou dobu do schránky u dveří kanceláře vedoucí školní jídelny (vchod po kovovém schodišti, boční strana budovy). Na přihlášky zaslané mailem se nebude přihlížet.

Veškeré podrobnosti o úhradě a odhlašování obědů jsou součástí přihlášky ke stravování. Je nutné si tyto informace odstřihnout a uložit. Žáci 1. třídy a noví strávníci si při předání přihlášky musí zakoupit si pro školní stravování čip v ceně 120,- Kč.

Strávník má nárok na dotované stravné pouze v případě, že je přítomen ve školském zařízení nebo první den neplánované nepřítomnosti (nemoci).

Odhlašování stravy: Odhlašování stravy

Jako stravenka slouží čip. Čip je vydán na zálohu 120,- Kč (pokud někdo ztratí nebo poškodí, musí zakoupit nový na vlastní náklady). Po ukončení stravování se bude nepoškozený čip vykupovat za 90,- Kč (opotřebení, náklady na opravy).

JÍDELNÍČEK

JÍDELNÍČEK  14. 9. 2020 – 18. 9. 2020

PONDĚLÍ

• polévka rajská s rýží  1a,7,9
  • rybí filé zapečené se sýrem, vařené brambory, svěží salát (čínské zelí, mrkev, jablko)  1a,4,7

ÚTERÝ

• polévka kulajda  1a,3,7,9
  • ovocný táč, granko, jogurt  1a,7

STŘEDA

• polévka čočková  1a,7,9
  • králík po zahradnicku, bramborové noky   1a,3,6,7

ČTVRTEK

• polévka pórková s jáhly  1a,7,9
  • vepřová kotleta v marinádě, dušená rýže, hlávkový salát, bílá káva   1a,6,7

PÁTEK

• polévka masový vývar, bulgur   1a,7,9
  • kuřecí perkelt, těstoviny, ovoce  1a,3,6,7

Součástí oběda je nápoj (sirupová šťáva, čaj s citronem, pitná voda).
Změna jídelníčku a alergenů je vyhrazena.
Strava je určena k okamžité spotřebě.

DOKUMENTY

Informace ke školnímu stravování