Školní jídelna

Strávník má nárok na dotované stravné pouze v případě, že je přítomen ve školském zařízení nebo první den neplánované nepřítomnosti (nemoc).

V době celodenní nepřítomnosti ve škole (objednané návštěvy u lékaře, soutěže, výlety, exkurze, olympiády, sportovní turnaje aj.) a v době nemoci (druhý a následující dny) se musí oběd odhlásit nebo si oběd nahlásit za plnou cenu. V  případě neodhlášení v době nepřítomnosti je účtována plná cena. Toto je kontrolováno podle zápisů v třídní knize.

Oběd v době plánované nepřítomnosti se odhlašuje den dopředu do 14:30 hodin. Pozdější odhlášení není možné.

JÍDELNÍČEK  12. 2. – 16. 2. 2018

PONDĚLÍ

• polévka drůbeží vývar s bylinkovými noky  1a,3,7,9
  • horňácký guláš, chléb, ovoce   1a,b,6,7

ÚTERÝ

• polévka zeleninová s quinoou   1a,7,9
  • kuřecí kousky v sýrové omáčce, těstoviny   1a,3,7

STŘEDA

• polévka kulajda   1a,3,7,9
  • koblihy s marmeládou, kakao, ovoce   1a,3,7,12

ČTVRTEK

• polévka staročeská rybí   1a,4,7,9
  • kuřecí plátek v medové marinádě, vařené brambory, baby karotka   1a,7,10

PÁTEK

• polévka krupicová s vejci   1a,3,7,9
  • vepřové rizoto, okurkový salát, mléko   1a,7

Součástí oběda je nápoj (sirupová šťáva, čaj s citronem, pitná voda).
Změna jídelníčku a alergenů je vyhrazena.
Strava je určena k okamžité spotřebě.

JÍDELNÍČEK  19. 2. – 23. 2. 2018

• Jarní prázdniny

JÍDELNÍČEK

Ke dni 13. 12. 2014 vstoupila v platnost směrnice č. 1169/2011 EU o obsahu alergenů v nebalených potravinách. Seznam alergenů je k nahlédnutí u vedoucí školní jídelny, zveřejněn na webových stránkách školy, na nástěnkách školní jídelny, mateřské školy a základní školy.

Na jídelním lístku najdete vedle pokrmů čísla, která označují daný typ alergenu.

Byla provedena modernizace stravovacího systému. Změny se týkají objednávkového a výdejového systému.

Od září 2016 jako stravenka slouží čip. Čip je vydán na zálohu 120,- Kč (pokud někdo ztratí nebo poškodí, musí zakoupit nový na vlastní náklady). Po ukončení stravování se bude čip vykupovat za 90,- Kč (opotřebení, náklady na opravy).

Odhlašování obědů – elektronicky na www.strava.cz (jako uživatelské jméno uvádějte nejprve příjmení – např. novakjosef). K opětnému přihlášení oběda je nutné kontaktovat vedoucí školní jídelny.

DOKUMENTY

Vnitřní řád školní jídelny_2017