Aktualita: 12. 3. 2023 – BAREVNÝ MINIVOLEJBAL

Datum: 17.03.23

V neděli se ve sportovní hale konal turnaj tří kategorií barevného minivolejbalu. Do každé se přihlásilo 30 dvojic. Kromě domácích přijeli rodiče a trenéři s dětmi ze Zlína, Uh. Hradiště, St. Města, Vsetína, Napajedel, Kroměříže, Hošťálkové a Vlčnova.

Každá dvojce sehrála šest zápasů ve skupinách a sedmý o umístění. Hned ráno ve žluťáscích všichni s radostí sledovali boj o první místo mezi dvěma týmy z Nivnice. I v dalších kategoriích jsme měli zastoupení ve finále. V oranžových z toho bylo opět zlato a v červených stříbro.

Celý den bylo na hale rušno a skvělá atmosféra. Maminky se jako vždy postaraly o občerstvení, většina tatínků se ujala role rozhodčích a děti upevnily svá přátelství a lásku ke sportu. Jen tak dál.