Aktualita: 18. 3. 2010 – Klokan

Datum: 13.04.10

Ve čtvrtek 18. března se na naší škole konalo školní kolo mezinárodní matematické soutěže Klokan. Zúčastnili se jí žáci z 2. – 9. ročníku.

V kategorii Kadet žáků 8. – 9. ročníku zvítězili David Dvořáček z 8. A a Tereza Šimčíková z 8. B před Filipem Juráskem z 9. A.

V kategorii Benjamín žáků 6. – 7. ročníku zvítězil Jiří Zdražil ze 7. ročníku před Pavlem Pražanem ze 7. r a Kateřinou Navláčilovou z 6. A.

V kategorii Klokánek žáků 4. – 5. ročníku zvítězil Jakub Výmola z  5. A, 2. místo obsadila Magdaléna Karlíková ze 4. ročníku a 3. místo Vojtěch Ondra z 5. A.

V kategorii Cvrček žáků 2. – 3. ročníku se na 1. místě umístila Vendula Veselá z 3. A,  2. místo obsadil Štěpán Matěk z 2. A a 3. místo Ondřej Bartoš z 2. B.