Aktualita: 20. – 22. 5. 2014 – SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

Datum: 23.05.14

20. 5. 2014 – POHÁR ROZHLASU – KRAJSKÉ FINÁLE – UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Do krajského finále postoupilo 10 nejlepších škol ze Zlínského kraje. Do soutěže se kvalifikovali naši starší a mladší žáci. Závody byly velmi vyrovnané s minimálními bodovými odstupy. Starší kluci obsadili 4. místo o pouhých osm bodů za třetím Valašským Meziříčím, padesát bodů za Bojkovicemi a sto bodů za vítěznou školou ze Zlína.

Mladší žáci skončili na pěkném 7. místě. Opět byly vylepšeny osobní, ale i školní rekordy.

21. 5. 2014 – ATLETICKÝ ČTYŘBOJ – OKRESNÍ FINÁLE – UHERSKÝ BROD

O den později úspěšní starší žáci a mladší děvčata nastoupili na Lapači na atletický čtyřboj, kterého se účastnilo 11 škol z okresu. Kluci opět bojovali a opět podlehli o pár bodů vítězným Bojkovicím. I 2. místo zajistilo účast v krajském finále.

Mladší děvčata mile překvapila a obsadila také 2. místo, což znamená také postup do krajského finále ve Valašském Meziříčí.

Soupiska – D. Bartoš, A. Šimčík, P. Šimčík, M. Hladiš, J. Mahdal, M. Viceníková, V. Hubačová, V. Hanáčková, J. Svitáková, K. Hauerlandová

22. 5. 2014 – ODZNAK VŠESTRANNOSTI OLYMPIJSKÝCH VÍTĚZŮ – OVOV – UHERSKÝ BROD

Jde o novou soutěž zaštítěnou Šárkou Kašpárkovou, Robertem Změlíkem a Romanem Šebrlem. Závodilo se v šesti disciplínách (60m, 1000m, kliky, švihadlo, hod medicimbálem, trojskok). Naše družstvo složené z šesťáků a sedmáků obsadilo 6. místo. V jednotlivcích obsadila 1. místo Veronika Hanáčková a 2. místo David Soukeník. Oba postupují do krajského finále ve Valašském Meziříčí.