Aktualita: 21. 3. 2017 – HALOVÁ OLYMPIÁDA 1. STUPNĚ

Datum: 24.03.17

Tradičních závodů ve sprintu, skoku z místa, hodu míčkem a vytrvalosti se letos zúčastnilo rekordních 20 škol. I v této velké konkurenci se podařilo dvěma našim žákům dosáhnout na stupně vítězů, a to ve stejné disciplíně – skoku z místa: Marika Mahdalová (5. tř.) – 2. místo, Adam Petráš (3. tř.) – 3. místo. Výborný byl i výkon čtvrťáků Aničky Mášové a Romči Soukeníka, kteří v kategorii 5. tříd obsadili 6. místo.

K celkovému 10. místu naší školy přispěli svým umístěním i ostatní závodníci, přičemž pro mnohé z nich to byly první atletické závody. Díky patří Sofince Lysoňkové (1. A), Mirku Flasarovi, Ondřeji Karlíkovi (2. A), Jolance Volné (2. B), Stázince Aubrechtové, Elišce Svobodové, Dominiku Škrabálkovi (3.), Matyáši Škrabálkovi, Denisce Volné (4. A), Robertu Zetíkovi, Marku Výmolovi a Adriance Trtkové (5.).