Aktualita: 21. 5. 2019 – VENKOVNÍ ATLETICKÁ OLYMPIÁDA

Datum: 24.05.19

Na tradiční venkovní atletickou olympiádu 1. stupně v Uherském Hradišti, kdy každý závodník jde na jednu disciplínu a štafetu, přijelo letos 20 škol. Naši získali několik velmi pěkných umístění.

V jednotlivcích byli nejlepší: Adam Petráš (sprint) a Vojta Toral (hod) – 2. místo, Sofie Lysoňková (600 m) a Dominik Zetka (skok daleký) – 3. místo, Ondra Karlík (600 m) – 4. místo, Lili Vávrová (50 m) a Filip Šlapal (600 m) – 6. místo.

I ve štafetách jsme byli úspěšní. Starší kluci (Petráš, Karlík, Zetka, Toral) – 2. místo, mladší kluci (Brímus, Charvát, Ryška, Šlapal) – 4. místo, starší dívky (Vávrová, Aubrechtová, Hradilová, Kapsová) – 5. místo a mladší dívky (Lysoňková,Bartošová, Škrabálková, Pražanová) – 6. místo.