Aktualita: 23. 9. 2014 – O POHÁR STAROSTY MĚSTA UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Datum: 25.09.14

Soutěž v atletickém čtyřboji proběhla za velmi chladného počasí, na nově položeném tartanu městského stadionu v Uherském Hradišti. Závody byly vypsány jako soutěž jednotlivců, družstev a celkově škol. Účastnilo se 180 atletů, na každou disciplinu nastupovalo 45 závodníků z 15 škol.

Výsledky našich žáků:

Mladší žákyně – 3. místo Veronika Hanáčková, 4. místo Kristýna Michalcová, 18. místo Vendula Hubačová, družstvo obsadilo 2. místo.

Mladší žáci – 11. místo Josef Karlík, 19. místo Jakub Petřivalský, 24. místo David Soukeník, družstvo skončilo na 7. místě.

Starší žáci – 11. místo Jindřich Mahdal, 17. místo Filip Kupec, 22. místo Adam Šimčík, který měl tři přešlapy na skoku dalekém a nebodoval, což ovlivnilo umístění družstva i školy. Družstvo skončilo na 4. místě.

Starší žákyně – 3. místo Markéta Hladišová, 19. místo Daniela Jančová, 26. místo Sára Drblíková, družstvo obsadilo 3. místo.

Některá umístění v disciplínách: 60 m1. místo Veronika Hanáčková, 3. místo Markéta Hladišová a Adam Šimčík, 4. místo Kristýna Michalcová 5. místo Jindřich Mahdal. Dálka1. místo Veronika Hanáčková, 4. místo Markéta Hladišová. Koule3. místo Markéta Hladišová, 4. místo Adam Šimčík. 600m3. místo Veronika Hanáčková

Celkově 3. příčkou naše škola potvrdila, že patří ke špičce v okresu Uherské Hradiště.