Aktualita: 24. 9. 2013 – SPRINTERSKÝ VÍCEBOJ

Datum: 29.09.13

V úterý 24. září se v Uherském Brodě konalo okresní kolo ve sprinterském víceboji.

Závodilo se v běhu na 40 m, 50 m a 60 m. Součet časů stanovil pořadí jednotlivců a družstev jednotlivých škol. Naši sprinteři potvrdili své kvality a odvezli si několik skvělých umístění. Nivnice se stala nejlepší školou ve sprinterském víceboji.

Přehled výsledků:

Starší žáci 1. místo, Dominik Bartoš (2. místo), David Pavelka (3. místo), Patrik Šimčík (7. místo), Adam Trtek (30. místo)

Mladší žáci1. místo, Jindřich Mahdal (1. místo), Adam Šimčík (2. místo), Filip Kupec (10. místo)

Starší žákyně – 6. místo, Markéta Hladišová (6. místo), Sára Drblíková (18. místo), Monika Viceníková (22. místo), Barbora Dufková (23. místo)

Mladší žákyně – 5. místo, Kristýna Hauerlandová (7. místo), Julie Svitáková (13. místo), Veronika Hanáčková (14. místo), Kristýna Michalcová (15. místo)

5. třída žáci3. místo – Viktor Soukeník (1. místo), Tomáš Sláma (9. místo), Jan Charvát (17. místo), Antonín Vystrčil (13. místo)

5. třída žákyně2. místo, Erika Janovská (2. místo), Michaela Výmolová (16. místo), Dominika Vykydalová (7. místo), Leona Dufková (11. místo)